top of page

Grupo Harmony DJ Academy

Público·217 miembros

Slovenija do 17 Škotska do 17 v živo online 12.10.2023 Na spletu

Naslednje tekme: 17. 06. Norveška - Škotska, 20. Norveška - Ciper, 07. Prenosi tekem - NZS ...

minuti še branil, v 45. pa ga je premagal Bernardo Silva, ki je zadel še tretjič v teh kvalifikacijah. V drugem delu tekme je dva gola dosegel še Bruno Fernandes v 77. in tretji minuti sodnikovega podaljška. V skupini J sta bili še dve tekmi. Luksemburg je na domačih tleh ugnal Lihtenštajn z 2:0, Slovaška pa v Reykjaviku Islandijo z 2:1. Poleg Škotov in Portugalcev imajo 100-odstotni izkupiček v dosedanjem delu kvalifikacij tudi nogometaši iz Francije v skupini B, Anglije v skupini C in Srbije v skupini G. Samo remi za Belgijce Osrednja tekma skupine F je bila v Bruslju, kjer so se belgijski in avstrijski nogometaši razšli z neodločenim izidom 1:1. V prvi polovici tekme so imeli gostitelji velike težave z Avstrijci, ki so povedli v 22. Lyndon Dykes in Kenny McLean sta zadela v razmaku dveh minut in Škotska je sredi Osla zmagala z 2:1. Pogled na lestvico skupine se zdi kar neverjeten: Škoti vodijo z največjim izkupičkom devetih točk, Norvežani imajo eno samo, saj so marca izgubili s Španijo in remizirali z Gruzijo. Ronaldov gol ni veljal, a so slavili s 3:0 Cristiano Ronaldo Foto: Guliverimage/dpa V soboto zvečer je izstopal nastop Portugalske, evropskih prvakov iz leta 2016, ki so gostili ambiciozno Bosno in Hercegovino. V središču pozornosti je bil Cristiano Ronaldo. Pri 38 letih je še vedno lačen dokazovanja in golov v državnem dresu, novi selektor Roberto Martinez mu zelo zaupa. [tv v živo>] Rogaška vs AK Bravo prenos v živo 27 september 27. sep. 2023 — 2023 18:00 KVALIFIKACIJE ZA EP U21 2025, SKUPINA H SLOVENIJA: AVSTRIJA 17. živo))) Mura vs Olimpija v živo online 03. 09. 2023 3. sep ... Kvalifikacije za Euro 2024, 3. krog (petek) Sportal Kek po porazu: Zdaj se bo pokazalo, če imamo kakega 'fajterja', ki bo dvignil glas Haaland zadel, v zadnjih minutah pa preobrat Lyndon Dykes Foto: Reuters Prvi vrhunec sobotnega kvalifikacijskega dne je bila tekma skupine A med Norveško in Škotsko. Erling Haaland in soigralci so prevladovali večji del tekme, a do vodstva z 1:0 prišli šele z bele točke. Enajstmetrovko je v 61. minuti uspešno izvedel prav Haaland. A so nepopustljivi Škoti v zaključku tekme naredili veliki preobrat. (PRENOS V ŽIVO>) Bravo Olimpija v živo online 23.09.2023 pre 23. sep. 2023 — Druga tekma pripadla Francozom Slovenska reprezentanca do 17 let je odigrala prvo izmed dveh prijateljskih tekem prti Franciji. [[[ŠPORT V ŽIVO!] ... Kmalu se bo kot prvi Zemljan vpisal v reprezentančni klub 200. Proti BiH je nastopil že 199. v karieri in skušal še izboljšati strelski svetovni rekord (122 golov). Ronaldo je v tem kvalifikacijskem ciklusu v imenitni strelski formi. Tako proti Liechtensteinu kot tudi Luksemburgu je zadel dvakrat. In tudi tokrat je zadel že v prvem polčasu, v 24. minuti. A so sodniki njegov gol zaradi prepovedanega položaja razveljavili. Bernardo Silva Ko se je Ronaldo nazadnje pomeril z BiH, pisalo se je leto 2011, je v dodatnih kvalifikacijah za Euro 2012 reprezentanci z dvema goloma pomagal do prepričljive zmage s 6:2. Ronaldo ni zadel, a slavi, Haaland zadel, a je v velikih škripcihKvalifikacije za Euro 2024, 3. krog (sobota) Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev. 3, 22 termometer Avtorji: R. P., M. P. Erling Haaland je za Norveško zabil z bele točke. Po pestrem petkovem sporedu kvalifikacij za Euro 2024, v katerem je Slovenija po porazu na Finskem zapravila vodilni položaj v skupini H, so v soboto tekme tretjega kroga potekale v skupinah A, E, F, G in J. Nov šok so doživeli Norvežani, ki so izgubili še drugič. Po preobratu jih je z 2:1 premagala Škotska. Cristiano Ronaldo proti Bosni in Hercegovini ni zadel, a so Portugalci zmagali s 3:0. minuti po avtogolu Orela Mangala. "Rdeči vragi" so se v drugem polčasu le izognili porazu, izenačujoči gol je dosegel Romelu Lukaku v 61. V tej skupini sta se Azerbajdžan in Estonija razšla z 1:1. Nekdaj pisal zgodovino v Sloveniji, zdaj je direktor na Finskem Na Euro neposredno le Nemci Euro 2024 bo v Nemčiji. V kvalifikacijah za Euro 2024, ki se bo začel čez slabo leto v Nemčiji, nastopa 53 članic evropske nogometne družine. Pri gostih je največjo nevarnost obrambi Portugalske predstavljal Edin Džeko. Prav on je imel najbolj nevarno priložnost svoje ekipe v prvem polčasu. V 30. minuti je dobil predložek sredi kazenskega prostora, a za malo streljal prek vrat. V zaključku polčasa so pritisnili domači. Ibrahim Šehić je močan strel Joaa Felixa v 37. Z ZDRAVJEM POVEZANA VEDENJA V ŠOLSKEM 11-letniki do petine med 17-letniki (19,8 %); med 11-letniki je odstotek 17 let, je vsaj enkrat dnevno v online stikih s tistimi prijatelji, ki so jih ...