top of page

Grupo Harmony DJ Academy

Público·210 miembros

Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 12 tetor 2023


It was launched on 17 February 2009 as the Kosovar version of the AlbanianKlan HD Drejtpërdrejt Shqip TV. ... transmetimin më 5 dhjetor 2022 në Klan Kosova.


Njëkohësisht me rritjen e vlerës së tyre edhe Kosovës. 25 të përzgjedhurit e Alain Giresse tani kanë një vlerësim të përgjithshëm prej 95. 25 milionë eurove. Dallimi me kundërshtarin e sotëm është hiç më pak se 92. 78 milionë euro, i cili vlerësohet 2. 47 milionë euro. Duhet cekur se, katër futbollistëve të tyre nuk ju është përfshirë fare vlera. Futbollisti me vlerën më të lartë të kartonit te Kosova është kapiteni Amir Rrahmani (25 milionë euro), ndërsa te Andorra portieri Iker Alvarez (500 mijë euro). Kujtojmë që ndeshja do të zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45. (online-) Polonia U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë [Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova 3 orë më parë — [Transmetim On 6 June 2019, Kosovo started the qualifying cycle against Andorra which ... Andorrë, ndeshja transmetohet sonte në Klan Kosova (VIDEO) ... transmetohet direkt në Klan Kosova. Gjithashtu Kosova në ndeshjen e parë barazoi 1:1 me Izraelin, kurse Andorra u mposht nga Rumania 2:0.Klan Kosova · 28 mar 2023 Angli Qendërmbrojtësi anglez, Harry Maguire, zbuloi se David Beckham ishte solidarizuar me të pas autogolit që shënoi në një ndeshje miqësore me Skocinë, në Glasgow,... Premier League Manchester United është gati të paguajë rrogën e plotë të Jadon Sanchos, mjafton që lojtari i talentuar të largohet nga “Old Trafford” në merkaton... Birmingham City është gati të bëjë gjithçka për të pasur Wayne Rooneyn në krye të stolit të skuadrës. Klubi anglez shkarkoi trajnerin John Eustace,... Futboll Kalidou Koulibaly ka folur së fundmi në një “live-video” në “Instagram” për eksperiencën e tij në Arabinë Saudite. Ishi i Chelseat deklaroi se është... Bundesliga Dani Olmo është një nga objektivat e Barcelonës për sezonin e ardhshëm. Mesfushori ofensiv spanjoll pëlqehet shumë nga trajneri Xavi, por problem mbetet klauzola... Jerome Boateng vijon të jetë pa skuadër. Mbrojtësi gjerman e mbylli me Lyonin në korrik, teksa gjatë ditëve të fundit u përfol për një... Kepa Arrizabalaga ishte shumë afër transferimit te Bayern Munchen, por Real Madrid humbi Thibaut Courtois për shkak dëmtimi dhe u hodh në sulm për... Home | SuperSportSerie A Romelu Lukaku ishte pa dyshim një nga protagonistët më të diskutuar të gjithë sesionit të merkatos. Për të fillimisht u fol për një rikthim... Serie A Adriano Galliani, CEO i Monza, ka folur për të ardhmen e klubit italian, i cili është raportuar se do të shitet. Galliani theksoi se... Rudi Garcia është në prag shkarkimi nga posti i trajnerit të Napolit. Mungesa e vazhdimësisë në rezultatet pozitive dhe atmosfera jo fort e mirë... Itali Federico Dimarco është shndërruar në një nga futbollistët më të rëndësishëm të Interit, si dhe një nga lojtarët më të spikatur në Europë sa... Andorra - Shqipëri | Kampionati Evropian U18 C për femra Transmetim i drejtpërdrejtë: Andorra - Shqipëri | Kampionati Evropian U18 C për femra - Basketboll 8/5/2023 · Teuta U18, Kampione e ... Kosova – Andorra, vlerat e lojtarëve: Ky është dallimi i pabesueshëmKombëtarja e Kosovës sot luan ndeshjen e radhës në kualifikimet për ‘Euro 2024’ ndaj Andorrës, kombëtare kjo e cila ka vlerë shumë më të ulët se ‘Dardanët’ sipas transfermarkt. com, transmeton Gazeta Metro. Në përditësimin e fundit të uebsajtit të njohur futbollistëve kosovarë si Vedat Muriqi, Milot Rashica, Edon Zhegrova e të tjerë u është rritur vlera në tregun e transferimeve. David Beckahm mund të rikthehet tek Manchester United si ambasador i klubit, në rast se sheiku Jassim Bin Hammad Al Thani do të marrë... Euro 2024 Biletat e Shqipëri-Çeki u shitën në kohë rekord. Stadiumi “Air Albania” do të jetë i mbushur plot të enjten në mbrëmje, aty ku kuqezinjtë... Vincenzo Montella do të debutojë në pankinën e kombëtares turke në transfertën kundër Kroacisë, e programuar për datën 12 tetor. Klan kosova live drejtperdrejt. - Biorelie 61′ Andorra e ka barazuar rezultatin shpejt ndaj Kosovës. Kosova, Shqipëria, Diaspora dhe të gjitha trevat shqiptare me transmetim të drejtpërdrejtë.


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page