top of page

Grupo Harmony DJ Academy

Público·217 miembros

(НАЖИВО ДИВИТИСЯ===) Яруд Зоря онлайн 12 жовтня 2023

Футбольный матч: Кубок Украины по футболу 【Яруд ⚽ Заря】 27 сентября 2023 в ⚡ ➦ смотреть онлайн видео трансляцию, стартовые составы, голы, новости, ...

Ще раз дякуємо всім, було мегакруто! Вже думаємо, як зробити такі зустрічі регулярними)🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу ⚡️Новий випуск! Там ми розбираємо:✅ дивний початок 3 матчів УПЛ в один час✅ різку зміну стратегії ниття Луческу✅ підозрілу битву фармів Дніпра-1 і Металіста✅ містичну відставку Кривенцова✅ вічну суперечку «навіщо платити за український футбол»✅ багатообіцяюче оголошення революції Козловським✅ крінжові відмазки УАФ про російські спецслужбиПолетіли! https://youtu. be/wIJHLCL3NI8🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу 🤬Козловський вкотре доводить, що його слова не вартують нічого. Сьогодні він називає білим те, що вчора називав чорним. Як казав класик – чим наколоті ті апельсини, які ви їсте? Жовтень 2022 рокуКозловський: «Як президент футбольного клубу Рух, я не маю морального права боротися і виграти право першої шлюбної ночі чи оренди стадіону Карпат. Цей стадіон все життя належав Карпатам, тому що це їхня історія. Я не можу красти історію у львівського клубу, який я люблю, поважаю і за нього вболіваю»Вересень 2020 рокуКозловський: «На наступній сесії я буду ініціювати, щоб міська рада розірвала договір з Карпатами щодо стадіону Україна, щоб він належав комунальному підприємству. Карпати дали нам усі підстави цей договір розірвати. Схоже, Ванат отримав залізне місце в основі як мінімум до кінця року. Хоча загалом питання до Динамо залишаються. Кияни дозволили одній з найгірших команд чемпіонату створити чимало моментів. Циганков знову провів тьмяний матч і не забив пенальті у надважливий момент. А найкращий гравець Динамо минулого матчу – Лонвейк – чомусь вийшов лише на заміну. Так, Гармаш теж заслужив місце в старті, але з таким темпом Луческу введе новачків в гру, коли чемпіонат вже закінчиться. 2️⃣ Новий лідер гонки бомбардирівОдне з головних відкриттів сезону – форвард Металіста Максим Прядун – знову забив, цього разу Львову, і наздогнав Довбика (в обох – по 6 мячів). Але примудрився заробити другу жовту симуляцією, після чого Львів зрівняв рахунок. А бомбардирський залік очолив… Буяльський. Реально найкращий гравець Динамо прямо зараз і взагалі єдина світла пляма в грі киян. Коли мені боляче на душі від побаченого, мені спадає на думку зателефонувати моєму улюбленому президенту УАФ і мило побесідувати»Липень 2021 року:Рух: «Відбулось чергове свавілля в українському футболі, яке вкотре продемонструвало, як «Цар всія футболу» і Вадим Костюченко в ручному режимі «управляють» футболом». УАФ перетворилась в Політбюро ЦК КПРС. Це структура, члени якої відверто паразитують на футболі і вважають себе повелителями і вершителями доль в українському футболі»Листопад 2021 року:Козловський: «Павелко – мій друг, віднедавна дуже близький. Він був мені великим другом, а тепер став дуже близьким. Як казав Тарас Шевченко, що може бути гірше за московські воші – це українські гниди. Тому поговоримо про тих українських гнидів, які пють нам кров»Тому що послідовний😆🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу 🍾А ми сьогодні провели першу офлайн-зустріч з нашими патронами і влаштували цілий футзальний турнір KDK Cup! Вийшла справжня заруба – одразу 3 команди з 5 набрали найбільшу кількість очок. Лише за додатковими показниками перемогла команда Сеньківа – Сидорів Хотспур😆Ну а після футболу все було, як ми любимо – відверті розмови, купа жартів і файне пиво)Більше фото і відео – на Патреоні. Футбол проти війни. Новий сезон офіційно в Україні “Зоря” з позитиву розпочала груповий етап ЛК · Матчі українців та підсумки всіх Він став правоприємником ФК “Яруд” (Маріуполь), який після нападу русні ... До першого місця - 13 очок. А ви кажете Динамо... 🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу ✅7 головних подій туру УПЛНарод, сорі, анонсованого випуску не буде – довелось взяти паузу. Натомість ми зробили текстовий огляд туру. Сьогодні ще зіграють Колос і Верес, але ви вже звикли отримувати від нас контент в понеділок зранку, тому ми не стали змушувати вас чекати. 1️⃣ Динамо закрило проблему форварда? Гол+пас Ваната допомогли Динамо обіграти Кривбас (3:1). Як помітила Трибуна, Ванат забиває в четвертій грі поспіль, коли виходить в старті. І найголовніше – як саме забив Ванат. Взяв гру на себе, накрутив захисників і точно пробив. Прості речі, які повинен робити форвард, якщо його звати не Бєсєдін. Також до кінця року зламався Громов. А Гуцуляк через пошкодження пропустить як мінімум матч з Аполлоном. Коротше кажучи, у Дніпра-1 великі проблеми. 🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу 😆Наш патрон і колега смалить ⚡️В новому випуску тихенько, щоб не розбудити дружину Сеньківа, але жорстко: ✅ розносимо Суркіса і Луческу✅ розгадуємо головну таємницю матчу Шахтаря проти Селтіка✅ плюємось від єдиної перемоги наших клубів в єврокубках✅ пояснюємо, чому не пішли на пресуху Козловського✅ розбираємось в скандалі з улюбленим коментатором Андрія✅ скептично оцінюємо шанси Зозулі очолити УАФ✅ і пророкуємо повний хаос в УПЛПолетіли! https://youtu. be/dDCE91UmqI4🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу 😲Ліверпуль пропускає від Лідса на 90-й хвилині, вперше за 1, 5 року програє домашній матч АПЛ і зазнає вже другої поспіль поразки від двох найгірших команд чемпіонату. Особливо шкода Назаренка – схоже, пацана хтось прокляв, він в кожному матчі має мінімум один шикарний шанс, але досі не може забити в цьому сезоні. Кому вже молитися? (с)5️⃣ Зоря вже третяЛуганчани спокійно розібрались з Металістом-1925, забивши 3 голи з 5 ударів в площину. Це третя підряд перемога Зорі з загальним рахунком 8:0, що дозволило команді ван Леувена повернутись в трійку лідерів. Не скажеш, що луганчани прям набрали якийсь шалений хід, але точно стабілізували гру, перестали допускати купу дурних помилок (особливо Мацапура) і витискають максимум зі створеного. Але Олександрія могла поставити автобус і витерпіти якусь нічеєчку, натомість команда не боялась, грала в футбол і хотіла перемогти. За це великий респектіще. 4️⃣ Проблемні 3 очки лідераПерша команда чемпіонату приймала останню – Дніпро-1 vs Чорноморець (1:0). І продовжила серію нестабільних матчів. Причому в кожній грі у Дніпра-1 вилазять нові проблеми. Цього разу – реалізація. Команда Кучера мала впевнено перемагати, але запорола з десяток вірнякових моментів. Буде символічно і весело, якщо хавбек виграє в цьому сезоні. Такого не було з часів Тейшейри і Мхітаряна. 3️⃣ Такий футбол нам потрібенДруга і третя команди УПЛ – Шахтар і Олександрія – повністю виправдали вивіску центрального матчу туру (2:2). Ось такі матчі повертають віру в український футбол – на зустрічних курсах, з великою кількістю моментів, характером і шаленою розвязкою. Звісно, зіграли роль ротація (в основі Шахтаря не було Судакова і Матвієнка), пауза через повітряну тривогу, тупе вилучення Тейлора та календар Шахтаря (ще толком не відійшли від Селтіка і вже думали про Лейпциг). Кубок України Рух - Олександрія 0:1 результат матчу 26 вер. 2023 р. — Яруд – Зоря. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на ... Історія походження назв клубів ПФЛ – від українського 2 серп. 2023 р. — Влітку 2022 року «Яруд» змінив назву на ФСК (футбольний спортивний 3 жовтня, 03:48Блог – Динамо-Онлайн · На камеру потрапили перші слова ...

Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...
bottom of page